Співробітництво з Yalantis

Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара підписав Меморандум про співпрацю з IT-компанією Yalantis. Договір має допомогти університету підготувати висококваліфікованих спеціалістів, які зможуть працевлаштуватись у солідні IT-компанії відразу після закінчення ВНЗ.

У ДНУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між університетом та компанією Yalantis OU. Це вже не перший договір ВНЗ з українськими IT-компаніями. Завдяки подібній угоді університет прагне покращити якість освіти, підготувати затребуваних спеціалістів, а також забезпечити майбутніх бакалаврів та магістрів гідним місцем роботи.

IT-компанія Yalantis OU працює з проектами зі сфери нерухомості, логістики, телекому, медичної галузі. Компанія активно розвиває освітній сегмент. Для компанії цей договір також не перший – подібні угоди Yalantis OU підписує з провідними університетами Дніпра. Одне із завдань даного меморандуму для компанії — допомогти освітнім установам підготувати висококваліфікованих фахівців, а також зацікавити їх залишитися працювати в рідному місті.

Партнерська угода між університетом та компанією передбачає широку співпрацю в галузі інформаційних технологій, спрямовану на підвищення рівня підготовки майбутніх випускників та реалізацію основ дуальної освіти для студентів факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ. Студенти-програмісти також тепер зможуть проходити виробничу практику на базі компанії Yalantis OU з майбутнім працевлаштуванням.